Güneylilerden Mehmetçiğe Bağış

10 Mart 2018 57 0


Güney Kaymakamlığı tarafından başlatılan “Güney Mehmetçiğin Yanında” kampanyası ile Mehmetçik Vakfı’na 26 bin TL’lik bağış yapıldı.

Kampanyanın basın açıklaması ve duası Cuma namazı çıkışında Aydoğdu Mahallesinde yapıldı. Etkinliğe Güney Kaymakamı Fatih Bayram, Güney Belediye Başkanvekili Ahmet Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı Himmet Ertekin, İlçe Emniyet Amiri Ahmet Boz, İlçe Müftü Vekili Sedat Çakar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Cansever, İlçe Gıda Tarım Hayvancılık Müdürü Deniz Özbay, mahalle muhtarları, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte Kaymakam Bayram söz alarak bağış kampanyasına katılan tüm Güneylilere teşekkür etti. Bir hafta gibi kısa bir sürede ilçe merkezi ve diğer mahallelerdeki Güneylilerin özverili çalışmalarıyla 26 Bin TL’lik bağışın Mehmetçik Vakfı hesabına yatırıldığını belirten Kaymakam Bayram, maddi manevi katkı sağlayan herkese teşekkür ederek, Afrin’de mücadele veren Türk ordusuna başarı dileklerini iletti.

Muhtar Asar, Aydoğdu Mahallesi olarak bu yılki kekik ve süt gelirlerinden Mehmetçik Vakfına bağışta bulunduklarını, bu ordu için yapamayacakları fedakarlık olmadığını belirtti. İlçe Müftü Vekili Sedat Çakar ise etkinliğin sonunda tüm vatandaşlarımızla ordumuz için dua ederek muzafferiyetler diledi.

No tags for this post.

The post Güneylilerden Mehmetçiğe Bağış appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam