Genç Mehteran’dan Çınar Meydanı’nda Mehteranlı Evlenme Teklifi

13 Ocak 2018 35 0


DESKİ’de Güvenlik Görevlisi olan ve Osmanlı Mehter Takımı’nda çalışan 26 yaşındaki Ramazan Keçelioğlu, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda 1,5 yıldır beraber olduğu 24 yaşındaki Hediye Uzan’a evlenme teklifi etti. Evlilik teklifi için sevgilisine sürpriz hazırlayan Keçelioğlu, Denizli Trafik Yaşam Grubuyla da iletişime geçerek bu güzel günde onlarında yanında olması için çağrı yaptı. Keçelioğlu’nun bu çağrısına daha önce yine gelen çağrı üzerine düğün konvoyuna ve asker uğurlamasına katılan grup yöneticileri ve üyeleri duyarsız kalmadı.

Keçelioğlu, belediye önünde gösterisi olduğunu söyleyerek sevgilisini 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’na çağırdı. Bu sırada DTYG yöneticisi ve üyeleri ile mehteran takımı da alanda hazırlıklarını yaptı. Meydana gelen genç kızı, sevgilisi Keçelioğlu, yoğun kalabalıkla elinde çiçek ve yüzükle karşıladı. Herkesin içinde diz çökerek sevgilisine evlenme teklifi eden Keçelioğlu, sevgilisinden ‘evet’ cevabı aldı.

Sürpriz karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Hediye Uzan, “Böyle bir teklif beklemiyordum. Ben gösteri var diye geldim. Çok mutluyum. Gelen, mutluluğumuzu paylaşan herkese teşekkür ederim. Ramazan’ı çok seviyorum” derken, evlilik teklifini yapan Ramazan Keçelioğlu ise, “Yardım çağrıma destek veren Denizli Trafik Yaşam Grubu’na çok teşekkür ediyorum. İyi ki bana destek oldular. Çok mutluyum. Hayatımızı birleştirmek üzere bugün ilk adımı attık” dedi.

Genç çiftin mutluluğuna Denizli Trafik Yaşam Grubu üyeleri de ortak oldu.

 

No tags for this post.

The post Genç Mehteran’dan Çınar Meydanı’nda Mehteranlı Evlenme Teklifi appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam