Genç işadamları en hızlı nasıl tanışacaklarını öğrendi

16 Şubat 2019 250 0

[ad_1]

DEGİAD, üyelerine yönelik eğitici çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. “İş Dünyasında Network’ün Artan Önemi ve Tanışma” konulu çalışmada Ertuğrul Belen, etkinliğe katılan genç işadamlarını hızlı tanışma teknikleri konusunda bilgilendirdi. Hızlı Tanışma (Speed Networking) seansları yapıldı.

Denizli Genç İşadamları Derneği tarafından organize edilen “İş Dünyasında Network’ün Artan Önemi ve Tanışma” konulu eğitim çalışmasının konusu oldukça ilginçti. DEGİAD bu kez kendi üyelerinin sosyal ve ticari anlamdaki tanışıklıklarının artırmayı hedefyelen bir etkinliğe imza attı.

Dedeman Park Otel’de yapılan etkinlikte, iş hayatında hızlı tanışma ve iletişim konularını içeren bir eğitim verildi. Çok sayıda genç işadamının katıldığı etkinliğin konuşmacısı, Business Networking Academy Kurucusu Ertuğrul Belen’di.

Belen, öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere iki bölümden oluşan etkinlik boyunca genç işadamlarına Hızlı Tanışma (Speed Networking) yöntemlerini anlattı.

DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, dernek olarak eğitim çalışmalarının devam edeceklerini söyledi. “Bu çalışmada, üyelerin birbirlerini tanıması, bu diyaloğun iş ilişkilerine dönüşmesine yardımcı olması amaçlandı” dedi. Başkan Urhan, “Eğitim çalışmasına kendimde katıldım. Kendi adıma farklı bir deneyim olduğunu söyleyebilirim. Bu tür çalışmaların üyelerimize pozitif kazançlar katacağına inanıyorum” diye konuştu.

No tags for this post.

The post Genç işadamları en hızlı nasıl tanışacaklarını öğrendi appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ