Evi Yanan Aileye Bayram Hediyesi

14 Haziran 2018 57 0


Denizli’nin Çardak İlçesi Söğüt Mahallesi’nde yaşayan engelli Şevket Gezer’e ait 2 katlı evin ikinci katında 9 Şubat 2018 tarihinde çıkan yangında evde büyük maddi hasarlar oluşmuş ve ev kullanılamaz hale gelmişti.

Yangında evleri kül olan acılı aileye Çardak Belediyesi yardım elini uzattı.Evleri tamamen yenilenen aileye aynı zamanda Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk engelli Şevket Gezer için akülü araç ve hasta yatağı desteği sağladı.

Başkan Öztürk “Ailemizin evinin yenilenmesinde eşya desteği veren Sevgi Eli ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür ediyorum.Belediye olarak biz görevimizi yaptık. Tüm hemşehrilerimizin iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmaya çalışıyoruz. Diliyoruz ki bu tür kazalar bir daha yaşanmasın. 2014 ‘ten bu yana her zaman evsizlere ev,işsizlere iş, aşsızlara aş sağlayan belediye olarak bundan sonra da tüm vatandaşlarımızın yanında olacağız ve onların kimsesi olmaya devam edeceğiz. Ramazan Bayramı öncesi evlerini teslim ettiğimiz ailenin mutluluğunu görmek bizleri de sevindirdi.” dedi.

No tags for this post.

The post Evi Yanan Aileye Bayram Hediyesi appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam