DTO’dan Kredi Müjdesi

29 Mart 2018 44 0


Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Anemon Otel’de basın mensuplarıyla bir araya geldi. Erdoğan, 2 Nisan tarihinde yapılacak Denizli Ticaret Odası seçimleri öncesinde, görev süresi boyunca yaptıkları çalışmaları anlattı.

2017 yılında üyelerine 43 milyon lira kredi kullandıran DTO, 2018 yıl için de yeni kredileri açmaya hazırlanıyor. DTO Başkanı Erdoğan, pazartesi günü çok düşük faizli kredi vermeye başlayacaklarını söyledi.

Seçimden sonra yeni dönemde de çalışmaya devam edeceklerini belirten Erdoğan, “Ortak hizmet binası temel atma noktasına geldi. 3 odanın beraber olduğu tek il. Seçim sonrası temelini atacağız.Önümüzdeki günlerde Denizli’ye kazandıracağız. 17 milyon lira tamamen hibe. Denizli tarihinde ilk ve tek PAÜ ve 9 Eylül üniversitesi çalıştay yapıldı. Bundan sonra bu koltuklarda oturanlar kesinlikle sahada olmalılar.Nasip olursa yeni dönemde de çalışmaya devam edeceğiz. DTO’nun 17 bin üyesi var. Ekibimle onur ve gurur duyuyorum. Yeni dönemde komitelerimizin sahada olacağını görecekler.” dedi.

The post DTO’dan Kredi Müjdesi appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam