Diriliş Osman’a Denizlili oyuncu

14 Mayıs 2019 140 0

TRT 1 ekranlarının ilgi çeken dizisi Diriliş Ertuğrul artık sona yaklaştı. Bu yıl final yapacak olan fenomen dizi Diriliş Ertuğrul’un son bölümünün ne zaman olduğu ise merak edilen konuların başında yer alıyor. Osman Gazi adıyla TRT 1 ekranlarında yeniden başlayacak olan Diriliş Ertuğrul dizisinin final tarihi 29 Mayıs Çarşamba olarak belirlendiği iddia edildi.

Bir sonraki dizinin ismi ‘Diriliş Osman’ olacak ve Osman Gazi’nin hayatı anlatılacak. Kayı boyunu anlatarak başlanan hikâyede Osman Gazi’nin gerçek hayatı çekilecek. Diriliş Osman dizisi 2019 yılı Ekim veya Kasım ayında TRT 1 ekranlarında yayın hayatına devam edecek. Dizide Osman Gazi karakterinin oyuncu Burak Özçivit canlandıracak.

Diriliş Osman’ın kadrosunda bir Denizlili

Denizli’de güvenlik görevlisi olarak çalışan, aynı zamanda bir mehter takımında da görev alan Ramazan Keçelioğlu’nun, dizide oynamak için yaptığı başvuru kabul edildi.
27 yaşında ve 1,93 boyunda olan Ramazan Keçelioğlu, Denizli’nin Tavas İlçesi nüfusuna kayıtlı. Diriliş Osman dizisinde Osman Gazi’nin alplerinden “Çağan Alp” karakterini canlandıracak olan Ramazan Keçelioğlu, “Tarihi bir yapımda rol almak en büyük hayallerim arasındaydı. Zaten Türk kültürüne ve tarihine büyük bir merakım, hayranlığım var. Böylesine önemli bir yapımda rol alacak olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

No tags for this post.

The post Diriliş Osman’a Denizlili oyuncu appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.