‘Devlet Su İşleri’ Tavas’ta Yatırımlarını Anlattı

01 Şubat 2018 27 0


Aydın Devlet Su İşleri (DSİ) 21’inci Bölge Müdürü Mehmet Akif Balta, DSİ 212’inci Şube Müdürü Muhittin Püskül ve teknik heyet, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’u makamında ziyaret etti.

Akabinde Tavas Belediye Toplantı Salonunda, 50 mahalle muhtarının katılımıyla bilgilendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Tavas’ta birçok yatırıma imza attıklarını belirten Balta, “2003’ten bu yana Tavas’ta 94 milyon TL yatırım gerçekleştirdik. Devam eden yatırımlarımızla birlikte bu rakam 205 milyon TL’ye ulaşmış durumda. Ben şimdiden yatırımlarımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

50 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşen toplantının oldukça verimli geçtiğini ifade eden Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Bölgemize kazandırılan barajlarımızın, göletlerimizin ve dere ıslahı çalışmalarının hızlı bir şekilde vatandaşımızın hizmetine sunulmasında büyük rolü olan Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’ye, Fahri bir Tavaslı olan Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na sizlerin huzurunda teşekkürlerimi sunuyorum. Aydın Bölge Müdürüme ve teknik heyetine de ayrıca teşekkür ediyorum. Bölgemizde yapılan hizmetlerin ilk ağızdan paylaşılması ve istişare edilmesi son derece memnuniyet verici. Muhtarlarımızın katılımıyla daha anlamlı olan toplantımızın hayırlar ve bereketler getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

No tags for this post.

The post ‘Devlet Su İşleri’ Tavas’ta Yatırımlarını Anlattı appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam