Devecioğlu: Dereçiftlik’e Cem Evi, Halı Saha ve Sosyal Tesis yapacağız

26 Mayıs 2019 160 0

Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, Dereçiftlik Mahallesi’nde yaşayan hemşehrileri için Cem Evi, Halı Saha ve sosyal tesis yapacaklarını söyledi.

Cumhur İttifakı AK Parti Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, hayata geçirecekleri projeleri 2 Haziran seçimleri öncesi hemşehrilerine anlatmaya devam ediyor. Honaz’ın pek çok rengi içerisinde barındırdığına dikkati çeken Honaz Belediye Başkan Adayı Devecioğlu, “İlçemizin her bir köşesi güzel yurdumuzun adeta birer yansıması. Dereçiftlik Mahallemizde yaşayan kardeşlerimizin ibadetlerini daha rahat ve huzurlu yapabilmeleri için Cem Evi inşa edeceğiz.“ dedi. Vatandaşlardan gelen taleplerin her zaman baş tacı olduğunu ifade eden Başkan adayı Devecioğlu, “Dereçiftlik cemevimiz gasilhane, mutfak, yemekhane ve ibadet alanı bölümlerinden oluşacak” diye konuştu.


Sosyal tesis ve halı saha da geliyor

Dereçiftlik Mahallesi’ne Cem Evi’nin yanı sıra halı saha ve sosyal tesis yapacaklarını söyleyen Devecioğlu, “Sosyal tesisimizde vatandaşlarımız düğün, mevlit gibi etkinliklerini ücretsiz olarak yapabilecek. Aynı zamanda bu tesiste müstahsil kardeşlerimiz de belirlenen günlerde satış yapabilecekler” dedi. Honaz’da bugüne dek sporun gelişimi için çalışmalar gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Başkan adayı Devecioğlu, “ Mahallemizin gençleri ve çocukları da en kısa zaman halı sahaya kavuşacak. İnşallah sportif faaliyetlerin gelişmesi adına yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

No tags for this post.

The post Devecioğlu: Dereçiftlik’e Cem Evi, Halı Saha ve Sosyal Tesis yapacağız appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.