DESKİ’den Dünya Su Günü’nde özel etkinlik

22 Mart 2018 34 0


Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, Dünya Su Günü dolayısıyla özel bir etkinlik düzenledi. Bayramyeri Meydanı’nda vatandaşlarla buluşan Büyükşehir DESKİ, suyu korumanın ve bilinçli kullanmanın önemine dikkat çekti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, Dünya Su Günü dolayısıyla Bayramyeri Meydanı’nda özel bir etkinlik düzenledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği stantta, Büyükşehir DESKİ suyu korumanın ve bilinçli kullanmanın önemine dikkat çekti. 22 Mart Dünya Su Günü’nde Denizlililerle bir araya gelen Büyükşehir DESKİ, vatandaşlara suyu korumayı anlatarak gelecek nesillere bırakılacak en önemli emanetin su olduğunu vurguladı.

‘Dünya Su Günü’nde su kaynaklarının korunmasına ve tasarrufuna dikkat çekildiği etkinlikte çocuklar da DESKİ standına yoğun ilgi gösterdi. Çocuklara çevre ve su tasarrufunu bilinçlendirme amacıyla hazırlanan broşür, balon ve rüzgar gülü hediye edilirken, ayrıca vatandaşlara da not defteri, anahtarlık ve magnet dağıtımı da yapıldı.

No tags for this post.

The post DESKİ’den Dünya Su Günü’nde özel etkinlik appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam