Denizlililer, Zeybekci’yi İzmir’de Yalnız Bırakmadı

30 Kasım 2018 185 0

[ad_1]

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Nihat Zeybekci adaylığının açıklanmasının ardından ilk kez İzmir’e gitti. Zeybekci’yi İzmir’de AK Parti Denizli Milletvekilleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe başkanları ve partililer yalnız bırakmadı.

Adaylığı açıklandıktan sonra ilk kez İzmir’e gelen ve AK Parti İzmir İl Başkanlığında partililere hitap eden Zeybekci, kentin her sokağında alnı açık dolaşabilecek tek siyasi partinin AK Parti olduğunu söyledi. Zeybekci’yi İzmir’de AK Parti Denizli Milletvekilleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli İl Başkanı Necip Filiz ve partililer yalnız bırakmadı.

“Biz gönüller almaya, İzmir’de gönüller yapmaya, İzmir’e hizmetkar olmaya geldik.” diyen Zeybekci, “Önce İzmir, önce İzmirli, önce İzmir’in geleceği. Önümüzdeki 4 ay boyunca Allah’ın izniyle İzmir’de sıkılmadık el bırakmayacağız, girilmedik, fethedilmedik gönül bırakmayacağız. Allah’ın izniyle son nefesimize kadar İzmirdeyiz artık. İzmir’de bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. İzmir’de bugüne kadar makus talihi değiştirmeye var mıyız? Hiç kimsenin İzmir’i kendi ideolojisine alet etmesine müsaade etmeyeceğiz. Önümüzdeki günlerde hazırlıklarımız bittikten sonra her ilçede, her mahallede sokakları bir bir yürüdüğümüzü göreceksiniz. Allah’ın izniyle İzmir hizmetkar belediyecilikle tanışacak. Bunu sizlere beraber yapacağız. İzmir’i layık olduğu yere getireceğiz. Bundan sonra beraber çok yorulacağız. Ayaklarımızın altı şişene, ellerimiz nasır tutana kadar. Şundan emin olun; çalışma tempomuzla ilgili ‘ya bu adam yorulmak bilmiyor mu, uykusu gelmiyor mu, hiç dinlenmez mi’ dedirteceğim size. Ona göre eşinizle çocuğunuzla bunu şimdiden konuşun.” dedi.

No tags for this post.

The post Denizlililer, Zeybekci’yi İzmir’de Yalnız Bırakmadı appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ