Denizlili İş İnsanından Denizlispor’a Destek

12 Ocak 2019 110 0

[ad_1]

Denizlispor Kulübü eski başkanlarından ve şu an Divan Kurulu üyesi olan Zafer Katrancı, Almanya’da gerçekleşen Heimtex fuarında kulüp için bağış toplarken, kendisi de kulübe 100 bin liralık bağışta bulundu.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ile görüşerek kulübe destek olan Zafer Katrancı, “İnanan bir şehir, inanan bir yönetim var. Futbolcularımız sahada terlerinin son damlasına kadar savaşıyorlar. Umarım bu güzel hava hiç bozulmaz. Bizler de üzerimize düşen görevi yapmak istedik. Takımımıza başarılar diliyorum” dedi.

Örnek bir davranış ile Denizlispor’a ciddi bir destekte bulunan Zafer Katrancı’ya teşekkür eden Başkan Ali Çetin, “Kendisi zamanında başkanlık koltuğuna oturmuş ve bizleri en iyi anlayan insanlardan biri olarak kulübümüze her daim destek oluyor. Zafer Bey’in gayretleri sayesinde Almanya’da bağışlar toplamamızın yanı sıra kendisi de bizlere 100 bin lira gibi önemli bir bağışta bulundu. Camiamızın böyle kenetlendiğini görmek çok güzel. Hedefimize adım adım yürüyoruz” ifadesini kullandı.

No tags for this post.

The post Denizlili İş İnsanından Denizlispor’a Destek appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ