Denizli’de kaçak akaryakıt ve sigara operasyonu

02 Mayıs 2018 42 0


Denizli polisi, kaçak akaryakıt üretimi yapılan, iki adrese operasyon düzenledi. Baskında yasa dışı üretilmiş, 9 ton kaçak akaryakıt ele geçirdi.

Denizli polisi kaçak akaryakıt üretimi ve satışını önlemeye yönelik operasyonlarına devam ediyor. Depo olarak kullanılan 2 ayrı adrese baskın yapan ekipler,  yapılan aramalar ve kontrollerde toplam 9 bin litreye yakın kaçak karışımlı akaryakıt ve elektrikli aktarım düzenekleri bularak el koydu.

KAÇAK SİGARA OPERASYONU

Yine Polisin tütün ve tütün mamulleri satışı yapan işyerlerine yönelik denetimleri esnasında kahve kutuları arasına gizlenmiş vaziyette bin 300 paket kaçak sigara, 8 bin adete yakın dolma sigara, 9 bin 800 adet makaron ve 2 adet kurusıkıdan bozma tabanca, 1 adet av tüfeği bulunarak el konuldu.

Kaçak akaryakıt ve kaçak sigaralarla ilgili olarak yakalanan 4 kişi hakkında Kaçakçılık Kanunu’na Muhalefet suçundan aramalar esnasında ele geçirilen tabanca ve tüfek ile ilgili olarak da 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet olmak suçlarından adli işlem yapıldığı bildirildi.

No tags for this post.

The post Denizli’de kaçak akaryakıt ve sigara operasyonu appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam