Denizli Polisinden Operasyon

25 Ocak 2018 30 0


Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde ticareti yapmak isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik Denizli genelindeki farklı nokta ve güzergahlarda operasyon yaptı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Vatan Bulvarı üzerinde durumundan şüphelenilen bir araca “dur” ihtarı yaptı. İkaza uymayarak kent merkezi yönüne doğru kaçmaya başlayan araç Zümrüt Mahallesi yakınlarında yakalandı. Araçtan inmemek için direnen şüpheli şahıslar F.B, Ş.E, H.M.A ve S.Ç. etkisiz hale getirildikten sonra, narkotik ekipleri aracın tüm bölmelerini titizlikle aradı. Aracın alt bölümünde şüphelilerin kaçırmaya çalıştığı 4 paket eroin maddesi bulundu.

UYUŞTURUCU HAPLARI ÇORABINA SAKLAMIŞ

20 Ocak Cumartesi günü gece saatlerinde Sarayköy ilçesi İzmir-Denizli karayolu üzerinde yürütülen başka bir çalışmada ise kent merkezinden uyuşturucu madde temin ederek Sarayköy ilçesine sevk etmek isteyen bir Y.B. yakalandı. Şüphelinin çorap içerisine sararak cebine sakladığı 500 adet ecstasy hapa el konuldu.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yürütülen başarılı çalışmalar neticesinde 500 adet ecstasy hap, 26 gram eroin maddesi, 1,9 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Uyuşturucu madde ticareti suçundan göz altına alınan ve Emniyet Müdürlüğündeki soruşturmaları tamamlanarak adliyeye sevk edilen F.B, Ş.E, H.M.A, S.Ç. ve Y.B. isimli 5 şüpheli şahıs tutuklandı.

No tags for this post.

The post Denizli Polisinden Operasyon appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam