Denizli Polisi Uyuşturucuya Geçit Vermiyor

14 Şubat 2019 432 0

[ad_1]

Denizli İstihbarat ve Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar ile Antalya yolu üzerinde iki ayrı araçta uyuşturucu madde ele geçirildi.

Çevre illerden Denizli’ye uyuşturucu madde sevk etmeye çalışan şahıslara yönelik Denizli Emniyet Müdürlüğü ekiplerince çalışma yapıldı. İstihbarat Şube Müdürlüğü görevlileri ile narkotik ekiplerinin ortaklaşa yürüttüğü başarılı operasyon sonucu, tespit edilen uyuşturucu madde yüklü araçlar il merkezine ulaşmadan yakalandı.

Muğla istikametinden Denizli’ye seyir halinde olan şüpheli araç, Antalya yolu üzerinde durduruldu. Yapılan arama esnasında aracın ön kaput kısmına gizlenmiş vaziyette 2 kilogram esrar maddesi bulundu. Antalya’dan Denizli sınırına ulaşan başka bir araçta ise narkotik madde arama köpeğinin aracın sağ arka stop lambasına tepki vermesi üzerine ekipler stop lambasını söktü.  Lamba arkasındaki metal boşluğun içerisine gizlenmiş siyah çoraptan poşetlere sarılı halde 232 gram eroin maddesi ve hassas terazi çıktı.

Narkotik ekiplerinin il merkezinde bir adrese düzenlenen operasyonda ise metamfetamin maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu madde ticareti suçu kapsamında aranan 2 kişi yakalandı.

Operasyonlarda gözaltına alınarak adli mercilere sevk edilen 4 şüphelinin tamamı tutuklandı.

No tags for this post.

The post Denizli Polisi Uyuşturucuya Geçit Vermiyor appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ