Denizli Polisi Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Vermiyor

07 Aralık 2018 167 0

[ad_1]

Denizli’de 2 ayrı apartta yapılan operasyonda 4 İranlı, 700 gram metamfetamin ile yakalandı. Ayrıca Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından takibe alınan bir araçta 52 gram eroin maddesi ile birlikte 2 kişi yakalandı. 4’ü İranlı 6 kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Denizli’de narkotik suçlarının önlenmesi amacıyla operasyonlar yapıldı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri alınan istihbari bilgiler ve ekiplerin yürütmüş olduğu çalışmalar doğrultusunda Denizli’de uyuşturucu madde satışının önlenmesi ve uyuşturucu madde satışı yapmak isteyen sokak satıcılarının tespit edilmesi amacıyla çalışmalara başlanıldı.

 

Yürütülen çalışmalar sonucunda özellikle Denizli’de apartların bulunduğu bölgelerde şüpheli şahıslar takip edilerek uyuşturucu madde satışı yapmak isteyen sokak satıcıları tespit edildi. Gerekli güvenlik tertibatı alındıktan sonra 2 ayrı apartta arama yapıldı. Yapılan aramalarda 700 gram metamfetamin maddesi ele geçirilerek 4 İranlı şahıs yakalandı.

Yine başka bir operasyonda şüpheli bir araç ekipler tarafından takibe alındı. Kovalamaca esnasında araç durduruldu. Araçta yapılan aramada 52 gram eroin maddesi ele geçirildi.

Gerçekleştirilen başarılı operasyonlarda yapılan aramalarda toplam 700 gram metamfetamin, 52 gram eroin ve suçtan elde edildiği değerlendirilen 12 bin Türk Lira’sına el konuldu.

Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan yakalanan 6 şüpheli şahıs çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklandı.

No tags for this post.

The post Denizli Polisi Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Vermiyor appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ