Denizli Polisi 8 Hırsızlık Olayını Aydınlattı

24 Ocak 2018 35 0


Denizli’de son zamanlarda işyerleri ve ikametlerde meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili  Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Yapılan araştırma ve çalışmalarda hırsızlık olaylarının şüphelilerinin F.C.A, T.A, M.S.T., E.B.E. ve O.K. isimli şahıslar olduğu yapılan çalışmalar sonucu tespit edildi.

Şüpheliler yapılan çalışmalar sonucu çalmış oldukları malzemelerle birlikte kalmış oldukları apartta yakalanarak, 8 hırsızlık olayı aydınlatıldı.

Şüphelilerden T.A’ nın 4 yıl 5 ay kesilmiş hapis cezası ile aranan ve cezaevi firarisi olduğu tespit edildi. Şüpheliler adli mercilere sevk edildi.

Hırsızlık olaylarında Altıntop Mahallesinde 1 çift spor ayakkabı, Topraklık Mahallesinde 1 çift ayakkabı, Sırakapılar Mahallesinde Muhasebe bürosundan 3 bin TL para ve cep telefonunun, Atalar Mahallesinde bir işyerine hırsızlık amaçlı girilerek işyerine zarar verilmesi, Sırakapılar Mahallesinde Mali Müşavirlik bürosundan cep telefonunun çalınması, Sırakapılar Mahallesinde Avukatlık bürosuna hırsızlık amaçlı girilerek işyerine zarar verilmesi, Altıntop Mahallesi Çaybaşı Caddesinde cep telefonunun çalınması, Altıntop Mahallesi Çaybaşı Caddesi üzerinde Fakülte-Çamlık dolmuşunda müşteriye ait cüzdanın çalınması ve cüzdan içerisinde bulunan bankamatik kartından bin 900 TL paranın bankamatikten çekilerek çalınmıştı.

No tags for this post.

The post Denizli Polisi 8 Hırsızlık Olayını Aydınlattı appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam