Denizli Emniyet Müdürlüğü Açıkladı: Denetimler Artacak

24 Ocak 2017 61 0


Denizli Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada bundan böyle kırmızı ışık, cep telefonu, emniyet kemeri ve çevirme ekibi olmadan radarla hız…

Untitled-1

Denizli Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada bundan böyle kırmızı ışık, cep telefonu, emniyet kemeri ve çevirme ekibi olmadan radarla hız kontrolü denetimlerine ağırlık verileceği bildirildi. 

Denizli Emniyet Müdürlüğü 16-22 Ocak tarihlerini kapsayan bir haftalık döneme ilişkin trafik istatistiklerini yayınladı. Açıklamada trafik ekipleri tarafından 13 bin 165 aracın denetlendiği, kusuru olan sürücülere ceza kesildiği bildirildi.

1 HAFTADA 86 KAZA

Bu dönemde il merkezi polis sorumluluk bölgesinde 16 yaralamalı ve 42 maddi hasarlı olmak üzere 58, bölge trafik sorumluluk alanında ise 13 yaralamalı ve 15 maddi hasarlı olmak üzere 28 kaza meydana geldiği bildirildi. Bir hafta boyunca polis bölgesinde kaza sayısı 86 olarak geçti.

Untitled-1

DENETİMLER ARTACAK

Açıklamada bundan böyle trafik ekiplerinin, sürücülerin kırmızı ışık ihlali yaptığı kavşaklarda denetimlerin artırılacağı, çevirmesi ekibi olmadan seyir halinde hız ölçümleri yapılacağı, sivil trafik polislerinin sahada görev yapacağı, emniyet kemeri ve cep telefonu konusunda da kontrollerin artırılacağı bildirildi.

Untitled-2

MyDenizli

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam