Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden Vatandaşlara Uyarı

08 Şubat 2019 269 0

[ad_1]

Denizli Büyükşehir Belediyesi, belediye ve yöneticilerin adını kullanarak bazı kişi ve kurumlardan telefon ile para talep eden şahıslara karşı vatandaşları uyardı.

Daha önce Denizli Valisi Hasan Karahan’ın ve vali yardımcılarının adını kullanarak işadamları ve vatandaşlardan para isteyen dolandırıcılar, bu kez de Büyükşehir Belediyesi’nin adını kullanıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, belediye ve yöneticilerinin adını kullanarak para talep edenlere karşı vatandaşların dikkatli olması uyarısı yapıldı.

Belediyeden yapılan açıklamada, “Denizli Büyükşehir Belediyesi
ve yöneticilerinin adı kullanılarak çeşitli yardım kampanyaları düzenledikleri gerekçesiyle bazı kişi ve kurumdan telefon aracılığı ile para talep edildiği duyumlarını almaktayız.Denizli Büyükşehir Belediyesi herhangi bir yardım kampanyası düzenlemediği gibi, vatandaşlarımızdan bu şekilde para talep etmesi de mümkün değildir. Bu olaylarla karşılaşan vatandaşlarımızın 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak güvenlik güçlerimize ihbarda bulunmaları önemle duyurulur.” denildi.

No tags for this post.

The post Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden Vatandaşlara Uyarı appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ