DEGİAD’dan bayram kokteyli

10 Mayıs 2018 70 0


Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) üyeleri, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı öncesi düzenlenen kokteylde üyeleriyle bir araya geldi. DEGİAD Başkanı Melek Sözkesen, derneğin, bir sivil toplum kuruluşu olarak Cumhuriyetin sağlam yapı taşlarından biri olarak varlığını sürdürdüğünü söyledi.

Çamlık Mahallesi’nde bir kafede düzenlenen kokteyle başta DEGİAD Başkanı Melek Sözkesen olmak üzere çok sayıda üye işadamı katıldı. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen kokteylde, basketbol turnuvasında dereceye giren takımlara plaket verildi.

Kupa töreninde üyelere seslenen DEGİAD Başkanı Melek Sözkesen, derneğin önce Denizli sonra da memleket aşkına çalıştığını belirterek, “DEGİAD, sosyal, kültürel, ekonomik ve toplumsal etkinliklerle, bir STK olarak sorumluluklarını yerine getirmekte ve Cumhuriyetin sağlam yapı taşlarından biri olarak varlığını sürdürmektedir. Buradaki genç eller, doğaya, ormana, engelliye, öğrenciye, işçiye, yerel yönetimlere, tarafsız mevkiden siyasete, ülke yönetimine, ekonomik gelişmelere kadar her cepheye uzanmaktadır. Emelimiz toprak ve tarih zenginliklerimizi korumak, dünyaya tanıtmak, yepyeni ürünlerle ve markalarla dünyayı sektörlerimizle fethetmek, düşüncenin yaratıcılığı ve özgürlüğünden maksimum yararlanmak, modern ve istikrarlı eğitim ile sorgulayan özgür kuşaklar yetişmesi için ses olmak, ülkemizdeki hukuk devleti ilkesinin ve evrensel insan haklarının daha temelli yerleşmesi idealine katkı koymaktır” dedi.

Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)

No tags for this post.

The post DEGİAD’dan bayram kokteyli appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam