Çamlık Parkı’nda Çöp Topladılar

01 Nisan 2018 52 0


Denizli Düşünce Kulübü Çamlık’ta çöp topladı. Metin Uca da onlarlaydı.

Denizli Düşünce Kulübü bugün güzel ve duyarlı bir etkinliğe imza attı. Çevre kirliliğine dikkat çekmek için, aralarında Denizlili gazeteci ve yazar Seval Uysal’ın da olduğu kulüp üyeleri, Çamlık Parkı’nda çöp toplama eylemi gerçekleştirdi. Üstelik bu eylemde tanıdık bir yüz vardı. ‘Bunu mu Demek İstedim’ adlı oyununun turnesi için Denizli’ye gelen Metin Uca, Düşünce Kulübü üyeleriyle birlikte çöp topladı. Eylem, çok renkli anlara imza attı.

Daha sonra Metin Uca, sosyal medya hesabından çöp toplama eylemi sırasında çekilen fotoğraflardan birini paylaşarak, şu sözlere yer verdi:

“Kadın eli değdi mi hayat heryerde daha güzel ve yaşanır oluyor. Kadın bakışı inceliği kentlerin gündelik hayatını daha da yaşanır kılıyor. İşte “Bunu mu Demek İstedim” oyununun turnesi için bulunduğum Denizli’de buluştuğum hekimden ressama sporcudan iş kadınına kadar 14 alanında başarılı ismin kurduğu ve sivil itiraz platformuna dönüşen “Denizli Düşünce Klübü” nün öyküsünde olduğu gibi, her alanda üyeleri ile birlikte sosyal sorumluluk ve hayatı güzelleştirme kampanyaları düzenleyen kadınlarla ve geleceğin umudu çocukları ile birlikte yaşanabilir bir çevre bilinci için Çamlık parkta beraberce çöp de topladık.”

The post Çamlık Parkı’nda Çöp Topladılar appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam