Büyükşehir MITT fuarında

20 Mart 2018 41 0


Denizli’nin turizm potansiyelini artırmak için milyonlarca liralık yatırım yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi, EMİTT ve İzmir Turizm Fuarı’nın ardından Rusya’da düzenlenen  25. Moskova Uluslararası Gezi ve Turizm Fuarı’na (MITT) da katıldı.

Denizli’nin turizmden aldığı payın daha da artması için alternatif turizm alanında Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, Denizli Kayak Merkezi gibi milyonlarca liralık yatırım yapan, bunların yanında kentin tanıtımı için ulusal ve uluslararası turizm fuarlarına destek veren Denizli Büyükşehir Belediyesi, EMİTT ve İzmir Turizm Fuarı’nın ardından Rusya’da düzenlenen  25. Moskova Uluslararası Gezi ve Turizm Fuarı’na (MITT) katıldı. Fuarda, 8. holde tanıtım faaliyetlerini gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, standında Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu ağırladı. Denizli Büyükşehir Belediyesinin turizm ve tanıtım faaliyetleriyle ilgili bilgi alan Bakan Kurtulmuş ve Bakan Çavuşoğlu, başarılar diledi.

Ruslardan yoğun ilgi

Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Denizli’nin turizm yatırım ve değerlerinin Rusça olarak tanıtıldığı fuarda, özellikle beyaz cennet Pamukkale, Laodikya, Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası ve Denizli Kayak Merkezi Rus katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

“Denizli’yi dünyaya anlatmaya devam edeceğiz”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli’nin turizm potansiyelini artırmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirterek, ulusal ve uluslararası fuarlarda Denizli’yi tanıtmaya devam ettiklerini söyledi. Fuar faaliyetlerinin yanında Denizlili turizmcilerle işbirliğine gittikleri “Termal İyi Gelir” projesinin de milyonlara ulaştığına dikkati çeken Başkan Osman Zolan, “Denizlimizin yılın 12 ayı turizm yapılabilen bir şehir olduğunu tüm dünyaya anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

No tags for this post.

The post Büyükşehir MITT fuarında appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam