Başkan Zolan’dan Sevindik’e Müjde!

07 Haziran 2018 69 0

[ad_1]

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katıldığı iftarda Sevindik Mahallesi sakinlerine alt yapı müjdesi veren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli’de Kadir Gecesi’nin güzelliklerle iç içe geçeceğini söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası Sevindik Mahallesi’nde kuruldu. Gültepe Camii önünde düzenlenen iftara, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eşi Ayşen Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan ile davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mahalle sakinlerinin ramazan ayını tebrik eden Bakan Zeybekci, Başkan Zolan ve beraberindekiler hep birlikte dua edip oruçlarını açtı. Başkan Osman Zolan, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Sevindik Mahallesi’nde gerçekleştirilen geleneksel iftar programı nedeniyle çok mutlu olduklarını kaydetti. Başkan Osman Zolan, “Allah’ım herkesin tuttuğu oruçları, yaptığı ibadet ve duaları kabul etsin. Çok şükür ramazanın sonuna doğru yaklaşıyoruz. Biz de dolu dolu geçiriyoruz. Her gün bir mahallemizde iftar, teravih sonrası bir mahallemizde sohbet ve istişareler gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu sene başlattığımız sahur programlarında vatandaşlarımızla beraber oluyoruz” diye konuştu.

Denizli’de Kadir Gecesi bir başka yaşanacak

Başkan Osman Zolan sözlerini şöyle sürdürdü; “10 Haziran Pazar günü şehrimize Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gelecek. Denizlili vatandaşlarımıza hitap edecek. Bütün vatandaşlarımızı 29 Ekim Bulvarı’na davet ediyorum. Cumhurbaşkanımızın mitinginden sonra da, Diyanet İşleri Başkanımızın da yer alacağı Hilal Cami’nde güçlü bir iftarımız olacak. Akabinde, Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami ve Külliyesi’nin açılışını Diyanet İşleri Başkanımız ve Bakanımızın katılımlarıyla yapacağız. TRT’nin Kadir Gecesi yayını Türkiye’ye oradan yapılacak. Kadir Gecesi Denizlimizde güzelliklerle iç içe geçecek” dedi.

Sevindik’e alt yapı müjdesi

Herkesin ramazan ayını tebrik eden Başkan Zolan, Sevindik Mahallesi’ne bir de müjde verdi. Başkan Zolan “Sevindik’te Eylül ayında inşallah alt yapı çalışmasını başlatacağız. Baştan aşağıya alt yapı çalışması başlayacak. Sevindik bizim gözbebeğimiz, alt yapısıyla, üstyapısıyla buradaki vatandaşlarımıza yakışır hale gelecek. Şimdiden hayırlı olsun”  dedi.

No tags for this post.

The post Başkan Zolan’dan Sevindik’e Müjde! appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ