Başkan Zolan Yeni Stadın Yerini Açıkladı

26 Kasım 2018 192 0

[ad_1]

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeniden aday gösterilmesiyle ilgili düzenlediği basın toplantısında yeni stadın yerinin belirlendiğini söyledi.

Yeniden aday gösterilmesinin ardından Ak Parti il binasında Ak Partili belediye başkanlarıyla birlikte basın toplantısı düzenleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yapılacak yeni stadın yerinin belirlendiğini açıkladı.

Başkan Zolan, Denizlispor’un Giresunspor karşısındaki başarısına dikkat çekerken, yapılacak yeni stadın yerini açıkladı. Başkan Zolan, “Kentimize yakışır, Denizlispor’a yakışır yeni bir statla ilgili sözümüz olmuştu. Yeni stat Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından projelendirildi. Bizde yerini tam olarak belirledik. Meclisimizden de karar geçti. Yeri ise Ankara-İzmir Çevre yolu Pamukkale Kavşağı’nın hemen yanında. İnşallah yakın bir zamanda çalışmalara başlayacağız. O stat tamamdır, Allah’ın izniyle. Yıkılacak olan stadımızın yeri yeşil bir doku, millet bahçesi olacak. O bölgede kentimize hayırlı olsun” dedi.

No tags for this post.

The post Başkan Zolan Yeni Stadın Yerini Açıkladı appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ