Başkan Şevkan Miniklere Hikaye Okudu

07 Mart 2018 29 0


Acıpayam Karaaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anaokulu öğrencilere küçük yaşlarda kitap okuma alışkanlığı kazandırılması amacıyla farklı bir etkinlik düzenledi.

Bu  kapsamda ilçenin mülki amirlerini okullarına davet eden okul yönetiminin bu hafta ki konuğu Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan oldu.

Başkan Şevkan , burada öğrencilerin yoğun ilgi ve sevgi gösterileri ile karşılandı.

Acıpayam Karaaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Anaokulu yönetimi tarafından çocukların okuma alışkanlıklarını geliştirmek için hazırlanan projeye destek veren Başkan Şevkan, burada öğrencilere hikaye okudu.

Öğrencilerin ilgi ile dinlediği Başkan Şevkan, okumanın ardından onlara tavsiyelerde bulundu.

Okumanın insan hayatındaki önemine dikkat çeken Başkan Şevkan , “Okumak, dünyayı öğrenmemize ve tanımamıza yardımcı olur. Hayatımızın her aşamasında okumanın etkilerini fark edebiliriz. Okuduklarınız ve bildikleriniz kadar var olduğunuzu unutmayın. Kitap okumaya özen gösterin. İyi bir şekilde eğitim alabilmeniz için güzel ortamlar oluşturuluyor. Anneleriniz ve babalarınız kadar sizlerle yakından ilgilenen öğretmenleriniz var. Onların söylediklerini dikkatlice dinleyerek uygulayın. Bu sayede kendinize, ailenize ve topluma faydalı bireyler olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda başarılar diler, çok iyi yerlere gelmenizi ümit ediyorum. Etkinliği düzenleyen okul yönetimi ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

No tags for this post.

The post Başkan Şevkan Miniklere Hikaye Okudu appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam