Başkan Şevkan Mahalle Gezilerine Devam Ediyor

03 Nisan 2018 43 0


Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan, vatandaşların talep ve önerilerini birinci ağızdan dinlemek, çalışmaları yerinde tespit etmek amacıyla yürüttüğü mahalle gezisi programları kapsamında Corum vatandaşlarla bir araya geldi.

Her fırsatta halkla bir araya gelerek, talepleri yerinde tespit etmek, yapılan çalışmaları incelemek amacıyla devam ettiği mahalle gezilerine beraberindeki birim müdürleriyle birlikte ilk olarak Mahalle Muhtarı Yaşar Hare’yi ziyaret eden Başkan Şevkan, mahalledeki çalışmalarla ilgili muhtar ile istişarede bulundu.

 

Rutin olarak devam eden mahalle gezileriyle ilgili açıklama yapan Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, incelemelerde bulunduktan sonra mahalle halkı ile çay sohbetinde “Sizi dinlemeye geldim. Sorunların tespit edilip çözüme kavuşturulmasını ve olası sorunların bertaraf edilmesi için gerekli önlemlerin alınmasını sağlayacağız. Halka hizmet hakka hizmet şiarı ile çıktığımız bu yolda Corum’lu hemşehrilerimizin layık olduğu hizmetin sağlanması öncelikli hedefimizdir” dedi.

Mahalle Muhtarı Yaşar Hare, Acıpayam Belediyemizden memnun olduklarını ifade ettiği açıklamasında, Allah kendilerinden razı olsun. Ben ne zaman başkanımızı, başkan yardımcımızı, birim müdürünü aradıysam, talebimizi karşıladılar. Mahalle halkım adına kendilerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum’’dedi. 

No tags for this post.

The post Başkan Şevkan Mahalle Gezilerine Devam Ediyor appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam