Başkan Şevkan Eğitim Camiası İle Buluştu

30 Mart 2018 27 0


Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan , Yerel Buluşmalar İstişare Toplantısı’nda okul idarecileri ve öğretmenlerle buluştu.

Yeni Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen istişare toplantısında konuşan Başkan Şevkan, öğretmenlerin geleceğin mimarları olduğunu söyledi.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir şehir bırakmak istediklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, şunları kaydetti: “Belediye olarak sizlerin yetiştirmiş olduğu gelecek neslimize iyi bir şehir, yaşanılır bir şehir bırakmak için elimizden gelini yapıyoruz. Siz öğretmenlerimiz de geleceğimizi oluşturacak nesillerimizi yetiştirmek için gayet ettiğinizi, öğretmenliğin ne kadar zor ve yorucu olduğunu biliyoruz.Acıpayam Belediyesi olarak göreve geldiğimizden bu yana eğitime desteğimizi sürdürüyoruz ve devam edeceğiz’’ dedi.

Toplantıda okul müdürleri ve öğretmenler şu ana kadar okullarına yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Şevkan ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Toplantıya Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çiçekdemir, Şube müdürleri, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Erkan Bıyıklı ve Belediye birim müdürleri de katıldı.

Okul idarecileri okullarındaki eksiklikleri dosya halinde hem Belediye Başkanına hem de İlçe Milli Eğitim Müdürüne teslim ettiler.

No tags for this post.

The post Başkan Şevkan Eğitim Camiası İle Buluştu appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam