Başkan Özbaş’tan Denizlispor’a Destek

28 Şubat 2018 36 0


Denizlispor’a bir destek deSarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan geldi. Başkan Özbaş, Cumartesi günü Manisaspor’u kendi sahasında ağırlayacak olan Denizlispor maçına katılmak isteyen Sarayköylülerin passolig kartını kendisinin hediye edeceğini açıkladı.

Denizlispor evinde Manisaspor ile mücadele edecek. 3 Mart Cumartesi günü Denizli Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşecek olan Denizlispor-Manisaspor karşılaşmasına Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan büyük destek. Başkan
Özbaş, Denizlispor’a destek vermek isteyen Sarayköylülere passolig kartı hediye edecek. Ayrıca maça katılacak olan vatandaşların ulaşımını da Başkan Özbaş karşılayacak.

Denizlispor’un tüm şehrin takımı olduğunu herkesin desteklemesi gerektiğine değinen Başkan Özbaş, “Takımımıza sahip çıkıyoruz. Denizlispor-Manisaspor karşılaşmasında hemşehrilerimizin passolig kartı bizden hediye. 3 Mart Cumartesi günü hemşehrilerimizle Atatürk Stadında olacağız. Sarayköylü hemşehrilerimizi 1 Mart 2018 perşembe günü saat 18.00’e kadar ilçe stadyumunda bulunan binamıza bir fotoğraf ve nüfus cüzdanları ile birlikte bekliyoruz” dedi.

 

No tags for this post.

The post Başkan Özbaş’tan Denizlispor’a Destek appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam