Başkan Osman Zolan, Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni ziyaret etti

18 Şubat 2019 172 0

[ad_1]

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kentin sosyal ve kültürel hayatına yeni bir nefes getiren, içerisinde sosyal, kültürel ve spor faaliyetleri ile büyük ilgi gören Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni ziyaret etti. Başkan Zolan, tesis ile Denizli’nin sosyal ve  kültürel hayatına ayrı bir renk geldiğini söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin, İstiklal Caddesi’ndeki eski vali konağının bulunduğu alanda şehre kazandırdığı Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi vatandaşların yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan hafta sonu Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’nde vakit geçiren vatandaşlarla bir araya geldi. Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni Denizli’ye kazandırmakla çok önemli bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Osman Zolan, “Eski vali konağı olarak bilinen bu alan şimdi sohbetlerin, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerin gerçekleştirildiği bir merkez haline geldi. Tesisimiz Denizlimizin sosyal ve kültürel hayatına ayrı bir renk getirdi. Vatandaşlarımızın merkezimizi yoğun bir şekilde kullanması nedeniyle çok mutluyuz” dedi.

İmza gününe katıldı

Vatandaşlarla çay içip dertlerini dinleyen Başkan Osman Zolan ziyareti sırasında burada düzenlenen imza gününe katıldı. Denizli kültür dünyasına “Hatıram Olsun” adlı eseri kazandıran Yazar Mesude Taş’ı tebrik eden Başkan Osman Zolan, başarılar diledi.

No tags for this post.

The post Başkan Osman Zolan, Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni ziyaret etti appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ