BASİAD’da yeni dönem

15 Mayıs 2018 67 0


Denizli’de Babadağ Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (BASİAD) yeni yönetimi basın mensuplarıyla bir araya gelip, kendilerini tanıttı. İş kadınlarının da yer aldığı BASİAD yönetimi, Babadağ ile ilgili projelerini sıraladı.

Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin yeni yönetimi, bir restoranda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıda, BASİAD’ın Başkanı Şeref Arpacı ve yönetim kurulu üyeleri tek tek kendilerini tanıttı. Başkan Arpacı, eski başkan Selim Kasapoğlu’ndan devraldığı bayrağı derneğe yakışır bir şekilde taşımaya gayret göstereceğini söyledi. Toplantıya, Başkan Yardımcısı Doğan Değirmencioğlu’nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Uğur Çoban, Raziye Çetindağ, Seyhan Gümüştaş, Seçil Kaynak Doğuş, Esra Kasapoğlu Ünlü, Şükran Küçüker, Engin Bilgiç, Tolga Amiroğlu, Sibel Tahtalı, Salih İşyar ve Engin Çoban da katıldı. BASİAD’ın yeni yönetiminde iş kadınları da yer aldı.

Başkan Şeref Arpacı, BASİAD’ın Babadağ ve kent iş dünyası için dün olduğu gibi bugün de sorumluluklarını yerine getirmek konusunda azami çaba harcayacağını, ilçenin özellikle yayla turizminin geliştirilmesi için çalışacaklarını söyledi. Yönetim kurulu üyeleri ise, BASİAD’ın kentin en dinamik en güçlü sivil toplum örgütü rolünü sürdürmesi adına ellerinden geleni yapacakları dile getirdi.

Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)

No tags for this post.

The post BASİAD’da yeni dönem appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam