BAKAN ZEYBEKCİ’DEN SUBAŞIOĞLU’NA BÜYÜK TEPKİ

11 Haziran 2018 66 0


Merkezefendi Belediyesi’nin bir organizasyonu daha fiyaskoyla sonuçlandı. İftara davetli çoluk çocuk binlerce kişi Ornaz Vadisi’nde aç kaldı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu sahne konuşmasında eleştirdi. Bakan organizasyonu terk etti, Belediye Başkanı Ornaz Vadisi’nin açılışını, başkan yardımcılarıyla yaptı.

Denizli’nin sayılı mesirelik alanlarından olan Ornaz Vadi’si, geçtiğimiz hafta sonu Merkezefendi Belediyesi’nin organizasyonuyla açıldı. Açılıştan haftalar önce Merkezefendi Belediyesi tarafından duyurular yapıldı, binlerce kişi organizasyona davet edildi. Açılış günü geldiğinde ise organizasyona Merkezefendi Belediyesi’nin tahminlerinden çok kişi katılınca, hazırlıklar yetersiz kaldı. Özellikle iftar saatinde davet edilen misafirlerin büyük bölümü aç kaldı.

BAKAN SAHNEDEN ELEŞTİRDİ, “BEN DE AÇ KALDIM”

Konuşmasını yapmak üzere sahneye çıkan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eksik organizasyonu eleştirdi. Zeybekci, “Sizler yemek yok kalmadı diyorsunuz. Ben de yemedim. Biz de şu anda sadece su içerek iftarımızı açtık. Biz yemek yemedik, yemeyeceğiz de, çünkü yok. ” dedi. Bakan Zeybekci, organizasyonu terk etti, Belediye Başkanı Subaşıoğlu açılışı başkan yardımcılarıyla yapmak zorunda kaldı.

AÇ KALANLAR ALANI TERK ETTİ

Saatlerce iftarlarını açmak için bekleyenler, kendilerine yemek verilmeyince alanı terk etti. Özellikle çocuklar organizasyonun en büyük mağdurları haline geldi.

BU İLK DEĞİL

Merkezefendi Belediyesi daha önce yaptığı pek çok organizasyonda da başarısızlık yaşamıştı. Uçurtma dağıtımında hatalı organizasyon nedeniyle izdiham meydana gelmiş, küçük çocuklar ezilme tehlikesi yaşamış. bisiklet dağıtım töreninde öğrenciler saatlerce Belediye Başkanı Muhammed Subaşıoğlu gelecek diye sıcak altında bekletilmiş. topaç dağıtım töreninde yine izdiham yaşanmış ve sosyal medyadan tepki yağmış. fesleğen dağıtımında da belediye çalışanları kameralar önünde vatandaşa bağırarak hakaret etmişti.

The post BAKAN ZEYBEKCİ’DEN SUBAŞIOĞLU’NA BÜYÜK TEPKİ appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam