Asbaşkan İrdem’den Eze Yorumlarına Yanıt

17 Ocak 2018 49 0


Denizlispor Altyapısından Sorumlu Asbaşkanı Necip İrdem, katıldığı Denizli Trafik Yaşam Grubu’ndaki canlı yayında transferlerle ilgili konuştu. Asbaşkan İrdem, Nijeryalı futbolcu Patrick Eze ile ilgili yapılan “Eze Denizlispor’a gelmez” yorumlarına da “Eze, eze Eze Geldi” yanıtını verdi.

Yapılan transferlerin ince eleyip sık dokunarak yapıldığını dile getiren Necip İrdem, “Denizlispor için mücadele edebilecek oyuncuları tercih ediyoruz.Reha hocamızın bu konudaki fikirleri ve önerileri doğrultusunda hareket ediyoruz.Bir oyuncuyu alıp da takımda oynatmadıktan sonra onu almanın anlamı yok.Bizim olduğumuz pozisyon belli.Gelen oyuncunu artık tabiri caizse takıma direk oturması lazım. İlk 11’de oynayıp takımı için, puan için savaşması, Denizlispor için savaşması lazım. Milletin bakış açısında biraz yanlışlık olduğunu.Çünkü 4 oyuncunun tamamını biz ligden aldık. Ama Denizli’deki anlamsız bir Denizlispor sevgisi azlığı, aldığımı oyuncuları önce “almazlar” sonra alınca da “yedek oyuncu aldılar” anlamında değerlendiriyorlar. Bu çok büyük yanlış.Aldığımız oyuncuların tamamı geldikleri yerlerdeki bonservis paraları ödenerek alınmış topçular.En kısası bizden Alperen gitti, Akhisar sonra bize bonservis ödeyerek bizden bu oyuncuyu aldı. Biz tekrar kiraladık.” dedi.

“EZE ‘GELMEZ’ DİYORLARDI”

Nijeryalı futbolcu Patrick Friday Eze için yapılan “Eze gelmez” yorumlarına da yanıt veren İrdem, “Patrick Eze Konyaspor’da oynayan, 11 maçta sahaya çıkan Lig ve kupada 3-4 tane golü olan çok değerli mükemmel bir oyuncudur.Benim bu takımdaki şu ana kadar gelen transferler içindeki en beğendiğim, hocamızın çok istediği bir oyuncu.Taraftar gruplarının çoğunun yorumlarını okuduğumuzda, basında gördüğümüzde veya konuşmalarımızda “Eze gelmez” yorumlarını görüyoruz. Espiriyle karışık ben cevap vereyim o zaman Eze, eze eze geldi o zaman diyelim bizde.” ifadesini kullandı.

No tags for this post.

The post Asbaşkan İrdem’den Eze Yorumlarına Yanıt appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam