Aşağışamlılı tutulmayan sözlerden şikayetçi

08 Şubat 2019 346 0

[ad_1]

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Bugün Aşağışamlı’da vatandaşlar bir araya gelen Doğan,  yine mevcut belediye yönetimine yönelik şikayet dinledi. Aşağışamlılı, Başkan Subaşıoğlu’nun tutmadığı sözlerden şikayetçi

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, mahallelerde vatandaşlar ile buluşarak onların dertlerini dinlemeye devam ediyor. Bugün Aşağışamlı Mahallesi’nde yaşayan ilçe sakinleri ile bir araya gelen Doğan, Muhammet Subaşıoğlu’ndan ve yönetiminden kaynaklanan dağ gibi büyümüş sorunlar sarmalını dinledi.

“YAPARIZ” DEYİP GİDİYOR

Aşağışamlı Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, “Mevcut başkan Subaşıoğlu buraya geldiğinde bizler sıkıntılarımızı anlatıyoruz. ‘Tüm sorunlarınızı çözeceğiz’ diyor ve gidiyor. Yıllardır hiçbir hizmet alamadık. Merkezefendi’nin tarımda üretim yapan nadir mahallelerindeniz. Üretimimize destek istiyoruz. Değişim istiyoruz” dedi.

BİZ SIKINTILARIN FARKINDAYIZ

Şeniz Doğan, “Aşağışamlı Mahallesi ile ilgili tüm eksiklerin farkındayız. Mahallemizin çehresini değiştireceğiz. Tarımla uğraşan siz çiftçilerimize en başından beri söylediğimiz bir şey vardı. Sizleri her zaman destekleyeceğiz. Ele ele vererek Merkezefendi’nin ve mahallemizin sorunlarına derman olacağız.  Üreten bir Merkezefendi yaratmak için yola çıktık” dedi.

No tags for this post.

The post Aşağışamlılı tutulmayan sözlerden şikayetçi appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ