AK Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Cemal Ceylan: TEŞKİLATLARIMIZIN DESTEĞİ BANA GÜÇ VERİYOR

04 Mayıs 2018 73 0


 

AK Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Cemal Ceylan, ilçe teşkilatlarını tek tek ziyaret ederek, partililerle buluştu. Partililerin ilgi ve desteğiyle karşılaşan Ceylan, “İlçe gezilerim esnasında gördüğüm sıcak ilgi ve samimiyet, Denizli’mize hizmet etme azmimi, daha da pekiştirdi. Teşkilatlarımızın desteği bana güç veriyor” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Cemal Ceylan, Ankara’da AK Parti Genel Merkezine yaptığı adaylık başvurusunun ardından hızlı bir Denizli turuna başladı. Bütün ilçelerde parti teşkilatlarını ziyaret eden Ceylan, gördüğü ilgi ve desteğin kendisine moral ve güç verdiğini söyledi.

MEMLEKETİM İLE BAĞIM HİÇ KOPMADI

Ceylan, “Zaman içerisinde şartlar gereği memleketimizden uzakta hizmet etsek de, Denizli bizim memleketimiz, vatanımız. Hemen her gün 3 ya da 4 ilçe ziyaret ederek kısa sürede dava arkadaşlarımızla buluştuk. Ben 2001 yılında AK Parti’nin kurulduğu dönemde kurucu il başkan yardımcılığı görevini üstlendim. Ankara’da görev yaptığım dönemde memleketimle bağlarım hiç kopmadı. O nedenle teşkilatlarda ağabeylerimiz, kardeşlerimiz, dostlarımız tarafından sıcak ilgiyle karşılandık. Bizi bağırlarına bastılar. Evimizde olduğumuzu hissettirdiler. Çıktığımız bu yolda desteklerini esirgemediklerini gördüm” dedi.

 

HEMŞEHRİLERİMİN SEVGİSİNE LAYIK OLMAK İSTİYORUM

Denizli’nin her karış toprağından huzur ve bereket fışkırdığını belirten AK Parti Denizli Milletvekili Aday adayı Cemal Ceylan, “Bu topraklara Milletvekili olarak hizmet etme onurunu yaşamak istiyorum. Birikimlerimi insanımızın refah seviyesinin artırılması, memleketimizin daha da kalkınması için kullanmak istiyorum. İlçe gezilerinde şahsıma gösterilen ilgi ve sevgiye layık olmak arzusundayım. Dava arkadaşlarımın desteği, AK Parti’mizin yönetim kademelerinin ve Cumhurbaşkanımızın takdir etmesi halinde alacağım görevi namusum bilip, durmadan dinlenmeden çalışacağım. Her zaman parti teşkilatlarımızla ve vatandaşımızla iç içe ve omuz omuza olacağım” diye konuştu.

No tags for this post.

The post AK Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Cemal Ceylan: TEŞKİLATLARIMIZIN DESTEĞİ BANA GÜÇ VERİYOR appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam