AK Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Cemal Ceylan: ENERJİM, TECRÜBEM VE HİZMET AŞKIM VAR

01 Mayıs 2018 62 0


 

AK Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Cemal Ceylan, 17 yıldır siyasetin her kademesinde görev aldığını, Ankara’yı, bürokrasiyi iyi tanıdığını, gençlik enerjisiyle, dava aşkını da birleştirerek, Denizli’ye ve ülkeye hizmet etmek istediğini söyledi.

AK Parti Denizli Teşkilatı’nın kurucular kurulu üyesi olarak 23 yaşında İl Başkan Yardımcısı olarak partisine ve ülkesine hizmet etmeye başladığını belirten Cemal Ceylan, 25 yaşında da dönemin Denizli Milletvekili Mehmet Yüksektepe’nin danışmanı olarak, Ankara siyasetine adım attığını ifade etti.

Daha sonra AK Parti Sakarya Milletvekili Süleyman Gündüz ve Kırıkkale Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Özbayrak’ın, son olarak da AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün danışmanlığını yapan Ceylan, artık memleketi Denizli’ye hizmet etmek için siyasette farklı bir kulvara geçmek istediğini dile getirdi.

1978 doğumlu ve Çamelili olduğunu belirten Cemal Ceylan, “40 yaşındayım. Tecrübe kazanacak kadar geçmişim, davama ve ülkeme yıllarca hizmet edebilecek kadar gençlik enerjim var. Yıllarca farklı milletvekillerimiz ve ağabeylerimiz ile çalıştım. Her birinden farklı görev ve ilgi alanlarına göre bilgi, görgü ve tecrübe kazandım. Siyasetin her kademesinde görev aldım. Verilen her görevde Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğine ve dönüştürücü kişiliği ile güçlü Türkiye vizyonuna inanarak mücadelesine destek verdim. Siyasete, teşkilat mensubunun da, milletvekili danışmanının da, milletvekilinin de, bürokratın da pencerelerinden bakabiliyorum. Ankara koridorlarını, Meclis dinamiklerini, yerel siyasi dinamikler ile Türkiye siyasi dinamiklerinin nasıl çalıştığını, hizmet kapılarının nasıl açılacağını biliyorum. Bu konuda tecrübe ve donanım kazandığımı düşünüyorum. Ankara bürokrasisinin koridorlarının tozunu yuttum. Bu kazanımlarımı, artık memleketime hizmet etmek için değerlendirmek istiyorum. Tabi ki önce Sayın Genel Başkanımızın ve Genel Merkezimizin takdiri ve Denizli Teşkilatımızın ve Denizlili hemşehrilerimizin teveccühü ve desteği ile milletimize hizmet etmeye talibim” dedi.

No tags for this post.

The post AK Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Cemal Ceylan: ENERJİM, TECRÜBEM VE HİZMET AŞKIM VAR appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam