Aday Adayı Mehmet Teke, Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

20 Kasım 2018 327 0

[ad_1]

Pamukkale ilçesinden belediye başkan aday adaylığını açıklamasının ardından Mehmet Teke, seçim çalışmalarını başkan adayı gibi sürdürüyor.

Pamukkale Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklamasının ardından adaylığın en güçlü isimlerinden biri olarak görülen Mehmet Teke, başkan adayı gibi çalışıyor. AK Parti’nin Pamukkale ilçesindeki mahalle başkanları ve vatandaşlarla görüşmesinin yanında mahalle muhtarları ile de bir araya gelen Mehmet Teke, “Hep birlikte yeni hedeflere” sloganını ve Pamukkale’de yaşamanın bir ayrıcalık olacağını anlatıyor. Bu kapsamda Kocadere, Küçükdere, Kale, Akhan, Belenardıç, Gölemezli, Kavakbaşı, Çeşmebaşı, Develi, Güzelköy, Hacıkaplanlar, Kayalık, Pelitlibağ, Atatürk, Cankurtaran, Karataş, Kale, 15 Mayıs, Karahayıt ve Kınıklı Mahallelerini tek tek ziyaret eden Mehmet Teke, vatandaşlarla sohbet ederek istek, öneri ve görüşlerini aldı. Mahalle başkanları ve muhtarlarla da bir araya gelen Mehmet Teke, “Partimizin fedakar, cefakar ve belkemiği olan mahalle başkanlarımız, Pamukkale ilçemizin değerli mahalle muhtarları ve çok değerli vatandaşlarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Hep birlikte, ‘hizmet için durmak yok yola devam’ diyerek, sevdalısı olduğumuz ilçemiz için daha fazla neler yapabiliriz bunları konuştuk” dedi.

“Hep birlikte yeni hedeflere”

Denizli’nin hizmetkarları olan Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili ve önceki dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte bu şehre hizmet etmenin onur ve gururunu yaşadığını, bu yolda kazandığı tüm tecrübelerini Pamukkale için paylaşmak istediğini anlatan Mehmet Teke, şöyle konuştu: “Pamukkale ilçemize daha fazla hizmet ve güzellikler getirmek için bu yola çıktım. Bu yolda beni yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarıma ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İnşallah yeni hedeflere hep birlikte koşacağız. Pamukkale’de yaşamak bir ayrıcalık olacak.”

No tags for this post.

The post Aday Adayı Mehmet Teke, Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ