“2019 TÜRKİYE’NİN YILI OLACAK”

31 Aralık 2018 117 0

[ad_1]

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye’nin 2018 yılında kararlı ve istikrarlı bir politika izlediğini söyledi. Şahin Tin; “Ülkemizin haklarını sonuna kadar savunup, koruduk. Hiçbir saldırıya sessiz kalmadık. Hiçbir haine pabuç bırakmadık. Milletimizin desteği sayesinde her ihaneti püskürtmeyi başardık. 2019’da Türkiye daha güçlü olacak, bizim gücümüzü kimse kıramayacak” dedi. 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, yayımladığı mesaj ile 2018 yılını değerlendirdi ve 2019 yılına dair beklentilerini paylaştı. Milletvekili Şahin Tin; “2018 yılını ardımızda bırakarak yepyeni bir yıla, 2019 yılına ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu vesileyle hemşehrilerimizin yeni yılını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu huzurlu ve bereketli bir yıl yaşamalarını temenni ediyor, yeni yılın hayırlı ve güzel bir gelecekle kucaklaşmaya vesile olmasını diliyorum” dedi.

“DENİZLİ’MİZİN HAKLARINI SAVUNDUK”

AK Partili Şahin Tin, Denizli Milletvekili olarak 2018 yılını verimli geçirmenin ve her gününü millete hizmete adamanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Milletvekili Şahin Tin; “2018 yılı bizim için dolu dolu geçti. Denizli’mizde birçok etkinliğe iştirak ettik. Milletimizin mutlu ve hüzünlü gününde her an yanında olmaya çalıştık. Bununla birlikte Ankara’da milletimizin sesi soluğu olmaya, sorunlarına çareler aramaya gayret ettik. Başta Gazi Meclisimizin Genel Kurulu olmak üzere Komisyon toplantılarına aktif katılarak, yapılan yasal düzenlemelerde milletimizin haklarını korumak ve savunmak için üzerimize düşeni fazlasıyla yapmanın gayretinde olduk. Ayrıca ilimize gelmesi için gayret sarf ettiğimiz yatırımların planlanması ve uygulanması konusunda ısrarlı takibimizi sürdürdük. Bakanlıklarla sürekli görüşmeler yapıp ilimizin hak ettiği hizmetlere kavuşmasının önünü açtık” dedi.

“SAVUNMA SANAYİMİZİ BÜYÜTTÜK”

“İstiklalimizi ve istikbalimizi güvence altına alabilmek için özellikle savunma sanayi alanında büyük hamleler gerçekleştirdik” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Türkiye olarak zor bir coğrafyadayız. Bu nedenle ülkemizi özellikle savunma sanayi alanında büyütmemiz gerektiğine inanıyoruz. Savunma sanayisi güçlü ülkeler kendi özgürlüklerini, kendi bağımsızlıklarını yüksek sesle haykırabilen ülkelerdir. Bu nedenle 2018 yılında savunma sanayi alanında ciddi atılımlar yaptık. Yüksek teknolojiye dayalı ürünlerin üretiminde daha iyi seviyelere ulaştık. Bu bağlamda 2019 yılında da yine 2018 yılında olduğu gibi enerji, savunma sanayi ve yüksek teknoloji konularında projelerimizi hayata geçirmekten geri durmayacak ve hatta daha yeni güçlü projeler geliştirerek büyük hamleler ortaya koymanın gayretinde olacağız. Türkiye olarak daha güçlü ve yepyeni projeleri hayata geçirme konusunda son derece kararlıyız. Milletimiz tarih boyunda yedi düvele karşı verdiği mücadelede nasıl her daim muzaffer olduysa, bundan sonra da milletimizin boynu asla bükülmeyecektir. Bu uğurda her ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“ASLA PES ETMEDİK, ETMEYİZ DE”

“Tüm zorlukların üstesinden birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza ederek gelmeye devam edeceğiz” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Her zorlu sürecin sonunda bir aydınlık elbet vardır. Biz buna inanıyoruz. Ne kadar ağır saldırılara maruz kalırsak kalalım, bu badireleri aşma gücü ve kudretine sahip olduğumuzu biliyoruz. Çünkü Türkiye şanlı tarihinden ve medeniyetinden aldığı ağır sorumluluğu omuzlarında taşırken hiçbir zorluk karşısında asla pes etmemiş, İslam coğrafyalarında yaşayan Müslüman kardeşlerimize de yepyeni bir ufuk çizmiştir. Yakılan her meşalenin ışığı mazlumlara umut olmaya, yepyeni bereket pınarlarının önündeki engelleri bir bir kaldırmaya vesile olmaya devam edecektir. Bu vesileyle 2018 yılında yaşadığımız üzücü hadiselerin 2019 yılında yaşanmaması temennisiyle 2019 yılının bereketli ve güzel bir yıl olmasını diliyorum” diye konuştu.

No tags for this post.

The post “2019 TÜRKİYE’NİN YILI OLACAK” appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ